Craft wielerkleding
De afgelopen jaren heeft het wielrennen een vlucht genomen in populariteit. Steeds meer mensen zitten zelf op de racefiets. Of crossen door de bossen op hun mountainbike. Goede wielerkleding is daarbij essentieel. Wielerkleding dat lekker zit, functioneel is én het liefst ook nog stijlvol. Want je wilt wel een beetje leuk op de fiets zitten natuurlijk.
Met de wielerkleding van Craft ben je klaar voor je fietsrit. Hun kwalitatief hoogwaardige kleding zorgt ervoor dat je goed op de fiets zit. Nog leuker wordt het met je eigen ontworpen Craft wielerkleding! Bedruk je wielershirt en fietsbroek in je eigen huisstijl. Of geef ruimte aan je sponsoren op je wielerkleding, bijvoorbeeld tijdens een evenement als de Amstel Gold Race.
Populair door kwaliteit en pasvorm
Alle sportkleding, ook de Craft hardloopkleding, voldoet aan de hoge standaarden van Craft. De wielerkleding is gemaakt van kwalitatief hoogwaardige materialen. Deze materialen zorgen voor een goede regulatie van vocht en warmte én dragen lekker tijdens het sporten. Zo kan je een optimale prestatie leveren tijdens het wielrennen. De wielerkleding is verkrijgbaar in zowel een heren- als damesmodel.
En die optimale prestatie wil je natuurlijk wel in een stijlvolle outfit doen. Steek daarom je hele team in een speciaal door jouw ontworpen fietsoutfit.
Van shirts tot aan beenstukken
Met enkel een fietsshirt ben je er nog lang niet. Voor elke weertype is er wielerkleding beschikbaar. Zo kun je het fietsshirt en fietsbroekje aanvullen met arm- of beenstukken, een fietsjas en goede handschoentjes. Alle fietskleding kan bedrukt worden met je eigen logo. Wil je de wielerkleding extra bijzonder maken? Ga dan voor custom made fietskleding.
Custom made fietskleding
Wielershirts, -broeken, -jasjes en accessoires helemaal naar jouw eigen ontwerp, zodat je net als het de professionele teams laat zien dat je bij elkaar hoort? Dat is natuurlijk helemaal te gek. Is dat lastig? Nee, helemaal niet.
Je geeft je wensen voor de fietskleding aan ons door. Wij gaan aan de slag met een ontwerp van jouw fietskleding. Tevens ontvang je de pasmaten. Na het doorpassen geef je de maatverdeling door. Heb je het ontwerp én de maatverdeling goedgekeurd, dan gaan we de Craft kleding bedrukken en confectioneren. Het duurt ongeveer 8 weken voordat je bestelling klaar is.
Hydrateren kun je leren
Heb je eenmaal de bedrukte fietsshirts en overige wielerkleding binnen, dan ben je er bijna klaar voor. Vergeet de goedgevulde bidon niet! Bijvoorbeeld een bidon gemaakt van suikerriet. Ook de bidon kunnen we voorzien van jouw logo. Op zoek naar een specifieke kleur of model? Neem contact met ons op, we helpen je graag verder.
Craft fietskleding bedrukken bij P&P
Wil jij met je wielerteam eenheid en professionaliteit uitstralen met de wielerkleding van Craft? Neem dan contact met ons op. We adviseren je graag over de kleding en ondersteunen je, indien nodig, bij het ontwerpen ervan.